Byt v Horním Hanychově 3+KK 102m2(mezonet)

Liberec, okres Liberec
9 950 000 Kč

Popis


Byt 3+KK o užitné ploše 102 m2(mezonet) terasa 24m2, zahrada 100  nacházející se na místě, které Vás nadchne, jak umístěním domu, tak i dispozičním řešením bytu se zahrádkou.

Dům byl zkolaudován v roce 2018, obydlen od roku 2021 a je situován na jižní stranu. Majitelé bytu si nechali upravit užitné místnosti dle potřeb větší rodiny a v duchu moderního bydlení.

Dominantou bytu je otevřený obývací prostor s kuchyňskou linkou, která je vytvořena na míru, jídelním koutem se vstupem francouzskými dveřmi na zahradu. Dále v zádveří je na míru vestavěná velká šatní skříň. Z chodby je vstup do ložnice, koupelny, technické místnosti a schodiště do patra. V patře je dětský pokoj nyní využíván jako pracovna a zaručuje maximální klid a soukromí. Nad schodištěm je další vestavěná šatní skříň. Z dětského pokoje a ložnice je krásný výhled na Liberec a Jizerské hory. Nad vstupem na pěstěnou zahradu s terasou je posuvná střecha, která zajišťuje při deštivém počasí pohodlné posezení u grilu a odpočinek s výhledem na Ještědský hřeben s jeho dominantou. V koupelně je prostorný sprchový kout společně s WC a koupelnový nábytek vyrobený také na míru, který je součástí kupní ceny.

Po dohodě je možné ponechat veškeré zařízení bytu.

 

Vytápění bytu a teplé vody je řešeno plynovým kotlem – společně se 3 byty v bloku. Náklady na bydlení pro  2 osoby jsou 3000,- Kč.

 

Některé byty v bytovém domě slouží jako prázdninové bydlení, ale pro ostatní vlastníky v domě je to velmi klidné trvalé bydlení na překrásném místě v Liberci. V místě je mateřská školka, škola, síť obchodů, tramvajová a autobusová zastávka. Horní Hanychov je hodina jízdy autem z Prahy, bohaté letní a zimní sportovní vyžití – to vše si vás jistě získá. Součástí prodeje je i pozemek u domu (společné vlastnictví), kde je vybudováno dětské hřiště, lavičky a parkovací stání pro auta. Možnost zakoupení samostatné garáže v domě.

Přijďte si sami vyzkoušet, jak se v tomto bytě budete cítit.

V případě zájmu o bližší informace k bytu, prohlídku nebo možnostem čerpání hypotečního úvěru nebo družstevního úvěru se zajímavou sazbou kontaktujte makléře nabídky.

Přehled

Základní informace

Cena 9 950 000 Kč
Ref. číslo 13
Lokalita Liberec, okres Liberec
Status nemovitosti Velmi dobrý

Lokalita

Kamila Křížová 777606841

Kontaktujte nás