Prodej 1/2 prvorepublikové vily

Varnsdorf, okres Děčín
3 950 000 Kč

Popis

 

 Hledáte prostorné, krásné bydlení v patře prvorepublikové vily v centru Varnsdorfu?

Nabízíme ke koupi ideální polovinu moderně řešené vily o užitné ploše 200m2 o bytové jednotce 4+1 (prodává se vrchní polovina domu včetně půdních prostor).  Bytová jednotka prošla rekonstrukcí včetně zateplení domu a výměna oken(plastová dvojskla). Vstup do patra je přes vstupní halu v přízemí, která je vykládaná dřevem. Samostatným vchodem z haly po dřevěným stylovým otevřeným schodištěm vstoupíte do 2.NP  kde je dominantou velkolepá předsíň se vstupem do obývacího pokoje, kuchyně, pracovny, samostatného WC, koupelny a schodiště do podkroví – půdu. Z prostorného, prosvětleného obývacího pokoje je vstup do ložnice a dále na balkon. Krásná veliká kuchyně jejíž součástí je i jídelní kout. V bytě je i důmyslně schovaná prostorná špajska. Také dětský pokojík nabízející absolutní soukromí.  Schodištěm z předsíně se vejde do velikého podkroví kde je další místnost, která slouží jako herna či pokoj pro hosty. Další místnosti v podkroví jsou využívané na uskladnění vánoční, velikonoční výzdoby. A přes zimu zde majitel uchovává zahradní květiny a muškáty do oken.

Vytápění je řešeno z plynového kombinovaného kotle. Kromě plynu je dům napojen také na vodovodní řád a odpad.

V zadní části zahrady u domu za zastřešeným parkovacím stáním je majiteli opečovávaná okrasná zahrada s chatkou a  posezením – tato je celá ve vlastnictví prodávajícího včetně parkovacího zastřešeného stání. Tento pozemek má výměru 430m2. Zahrada je osázena okrasnými keři, stromy a záhony s trvalkami. Tato okrasná zahrada je v klidové zoně mezi domy - mimo cesty a silnice. Na společném pozemku dle dohody s druhým vlastníkem je v užívání prodávajícího zděná garáž a skleník.

Majitel má vytvořen projekt na samostatný vchod do patra.

Pokud hledáte moderní, prostorné a zároveň klidné bydlení či nemovitost k podnikání– pak si zajistěte prohlídku této ideální poloviny krásné prvorepublikové vily.

Přehled

Základní informace

Cena 3 950 000 Kč
Ref. číslo 4
Lokalita Varnsdorf, okres Děčín
Status nemovitosti Velmi dobrý

Zařízení

  • Balkón
  • Garáž
  • Parkovací místo
  • WiFi

Vybavení

  • Nejvyšší patro
  • Obchody a supermarkety
  • Klidná čtvrť

Výhled nemovitosti

  • Zahrada

Lokalita

Kamila Křížová 777606841

Kontaktujte nás