Byt č.4 3+kk Petrovice

okres Liberec
3 390 000 Kč

Popis

 Byt č. 4 o velikosti 77 m2 má dispozice 3 + KK v 1 patře domu. Vchodem do bytového domu vstupujete do haly , vyjdete po širokém schodišti do 1 patra a po levé straně otvíráte dveře do bytu.

Za vstupními dveřmi je zádveří bytu, po levé straně koupelna s WC a z koupelny dále je technická místnost s přípojkami na pračku a sušičku, kotlem na ohřev vody a vytápění bytu. Dále ze zádveří přímo vcházíte do ložnice která má velikost 17 m2. V prostoru předsíně vpravo oceníte místo na vestavěnou skříň a botník. Dále vcházíte do obývací místnosti o velikosti 27m2 . Zde máte k dispozici prostor k vytvoření obytné místnosti s kuchyní, jídelním koutem, sedačkou, televizí, apod. Z obývací místnosti je vchod do dětského pokojíku o velikosti 14,5 m2. 

Byty v tomto domě procházejí pečlivou rekonstrukcí včetně nových dřevěných oken, podlah, štuků, příček, stoupaček a odpadů.  Probíhající rekonstrukce vám dává skvělou příležitost vybrat si podlahovou krytinu, interiérové dveře se zárubněmi, obklady do koupelny, kuchyně, na WC i do technické místnosti.

 

Přehled

Základní informace

Cena 3 390 000 Kč
Ref. číslo 9
Lokalita okres Liberec
Status nemovitosti Velmi dobrý

Lokalita

Kamila Křížová 777606841

Kontaktujte nás