Služby

Odhady nemovitostí

Kromě pronájmu, koupě a prodeje nemovitosti se na mne můžete obrátit také jako na odhadce nemovitostí. Na základě svých dlouholetých zkušeností a analýz realitního trhu pro vás vypracuji profesionální odhad tržní ceny nemovitosti, který je vhodný například při prodeji nemovitosti, nebo pro dědická řízení. Ocení ceny z mé strany je bezplatné v případě další spolupráce – pronájmu či prodeje.

Jak takové ocenění nemovitosti vypadá?
Vytahovat kostlivce ze skříně vám určitě nebudu. Je potřeba ale brát v potaz například tyto faktory:

  • Prodejní cena okolních nemovitostí a historie prodejnosti
  • Typ nemovitosti – jedná se o družstevní byt, kanceláře, dům a jiné
  • Rozloha a umístění – velikost parcel a adresa se podílí na ceně podílí značnou částí
  • Konstrukce – v potaz nebereme jen stav budovy a sítí (elektrická, odtoky) ale i energetickou náročnost
  • Vybavenost – to jestli nemovitost má lednici není zase tak důležité, protože nový majitel si vždy může pořídit novou
  • Občanská vybavenost – dostupnost sociálních služeb jako jsou školy, obchody, rekreační zóny mají rozhodně vliv na cenu
  • Ostatní – vliv větší či menší má i kontext, historie a další vybavení. Například parkovací místo v centru města je určitě velkým benefitem


Propagace nemovitosti

Základem úspěšného prodeje je komunikace. Aby se vůbec někdo dozvěděl, že nabízíte svoji nemovitost k prodeji, je nutné ji propagovat. Dohledatelnost – informace o vaší nemovitosti zveřejníme na často navštěvovaných webech včetně sociálních medií. Cílíme tak komunikací na skupinu, která projevuje zájem o nákup nemovitosti a je tak vyšší pravděpodobnost úspěchu.

Obsah – kvalitní fotografie, dostatek dat, vše potřebné na jednom místě. To vše servírujeme zájemcům o koupi na zlatém podnosu, aby si mohli dobře vybrat. Zajišťujeme tak, aby během prodeje nedošlo ke komplikacím a odstoupení od nákupu.

Osobní ochrana – během prodeje nezveřejňujeme detaily o prodejci a chráníme soukromí všech účastníků. Prezentujeme pouze to co kupující skutečně potřebuje vědět.


Kompletní vyřízení hypotéky

Ideální hypoteční specialista je nestranný. Proto spolupracuji hned s 11 bankami, ze kterých vám vyberu tu nejlepší nabídku.

V oblasti hypoték a finančních produktů se pohybuji již 11 let a proto profesionální přístup a rychlost vyřízení úvěru považuji za samozřejmost. Spolupracuji s více bankami a na základě Vašich požadavků a potřeb zpracuji analýzu Vaší finanční situace a provedu Vás celým procesem zpracování hypotéky až po její schválení. Mým cílem je rychlé řešení financování Vašeho bydlení k Vaší maximální spokojenosti.

Většinu formalit vyřídím za Vás a vy tak nebudete muset oběhávat banky a u každé dokládat všechny náležitosti, jen proto, abyste dostali vůbec přehled jaký úvěr Vám banka může poskytnout. Naší prioritou je tak komfort, kvalitní servis a odborné poradenství.

Spolupracujeme

Advokátní kancelář

Mgr. Michal Vogel
Sokolovské nám. 312/1
460 01 Liberec
Mobil: +420 777 309 876
E-mail: advokat.vogel@seznam.cz
ČAK: 9336

Hypoteční poradce

Ing. Petr Kříž
hypoteční, úvěrový specialista, pojištění nemovitostí

Březová 1995/5
466 02 Jablonec nad Nisou
Mobil: +420 606 644 225
E-mail: hypoteky.petr.kriz@gmail.com

Fotograf a videoprohlídky

Bc. Ota Čížek DiS.
466 01 Jablonec nad Nisou
Mobil: +420 773 701 918


Správce facebookové stránky

Bc. Ota Čížek DiS.
466 01 Jablonec nad Nisou
Mobil: +420 773 701 918

Vyklízení nemovitostí

Jakub Pospíšil
Chotyně 98
463 34 Chotyně
Mobil: +420 777 108 121